Bucharest

    Agent Vanzari Rent A Car - Bukarest, România - DUO AUTOMOTIVE INTERNATIONAL SRL

    DUO AUTOMOTIVE INTERNATIONAL SRL
    DUO AUTOMOTIVE INTERNATIONAL SRL Bukarest, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:
    - pregateste si livreaza masinile catre clienti - completeaza contractele de inchiriere - vinde servicii aditionale clientilor - asigura un CUSTOMER CARE impecabil si stabileste relatii pe termen lung cu clientii - consiliaza clientii in orice provocare aparuta - completeaza sistemul financiar (incasari, cheltuieli) Program de lucru: Programul este flexibil, se vor efectua ture de zi, de noapte si tura intermediara, prin rotatie. Ce oferim: Salariu net cuprins intre 2800 – 5000 RON net / luna, fara a calcula tips-urile. OBSERVATIE: 1. Activitatile se desfasoara in aeroportul Henri Coanda (Otopeni) si in vecinatatea acestuia. 2. Este un job de teren care presupune o planificare dinamica. Candidatul ideal: - Permis de conducere categoria B cu o vechime minima de 1 an (OBLIGATORIU) - Limba ENGLEZA nivel conversational (alte limbi straine cunoscute reprezinta un avantaj) - Abilitati de organizare, planificare si comunicare - Atitudine optimisa, spirit competitiv si multa energie - Este perseverent si NU se face comod in zona de confort - Este foarte atent la nevoile clientilor si stie sa ii trateze asa cum s-ar astepta sa fie tratat la randul sau.
    ATENTIE: Colectivul nostru este foarte tanar, asadar starea de bine, umorul si relaxarea sunt prezente constant, insa, cu toate acestea, nu excludem pretentiile noastre de disciplina, caracter integru, profesionalism si seriozitate. Cine suntem? Duo Rent a Car este o companie activa in piata de inchirieri auto inca din anul 2015 si are ca focus principal prestarea unor servicii de inchirieri auto la standarde inalte, predominant adresate romanilor stabiliti in afara Romaniei. Compania este intr-o continua dezvoltare iar, datorita numarului crescut de activitati, suntem in cautare de noi colegi care sa adere unui mediu de lucru tanar si care stie sa ofere o mana de ajutor la nevoie, un mediu in care spiritul de competitie, performanta si bunastarea sunt OBLIGATORII. Daca doresti sa "interactionezi" putin cu experienta Duo, te invitam sa ne vizitezi paginile de Facebook si Google unde vei gasi recenzii si materiale media de la clientii nostri.

  • WLC EXPERT SERVICES SRL

    AGENT LIVRARI Servicii Rent a car

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    WLC EXPERT SERVICES SRL Otopeni, România Full time

    Candidatul Ideal · Îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, bazat pe disciplină și planificarea activităților, astfel încât să eviți sau să elimini situațiile neplăcute?WLC închirieri auto recrutează - Agent de Livrări - OTOPENI ( se lucreaza in ture)Pentru a-ți duce la îndepl ...

  • GDSC TOP BUSINESS SRL

    Agent/Agenta rezervari+inchirireri auto

    Găsit în: beBee S2 RO - 18 ore în urmă

    GDSC TOP BUSINESS SRL București, România Full time

    Predari/preluari auto catre si de la clienti, planificare program rezervari (excel), transfer masini intre locatii, efectuarea contractelor de inchiriere. · Se ofera salariu fix+bonusuri+extra hour, posibilitate masina de servici. · Candidatul ideal · Euro Top Rent A Car angajam ...

  • ZOOM ESTATE SRL

    Agent Livrari

    ZOOM ESTATE SRL Otopeni, România Full time

    Agent Livrari - Rent a car · Compania noastra ProvideCarsRent cauta un Agent Livrari dedicat si dinamic pentru a se alatura echipei noastre entuziaste. Daca esti o persoana organizata, responsabila si iti place sa interactionezi cu clientii, aceasta pozitie ar putea fi potrivita ...