Sibiu

    SERVICE ENGINEER - Sibiu, România - RECRUT'ART

    RECRUT'ART
    RECRUT'ART Sibiu, România

    1 zi în urmă

    Compania noastră caută un Inginer Service pentru echipamente IT pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de tehnologie și ai abilități excelente de comunicare, de diagnosticare și rezolvare a problemelor, precum si disponibiltate la deplasări în Sibiu și în zona din jur, atunci poti fi persoana potrivită.
    Responsabilități:

    Instalarea, configurarea și testarea echipamentelor IT;
    Diagnosticarea defecțiunilor;
    Repararea și înlocuirea componentelor defecte;
    Asigurarea mentenanței echipamentelor;
    Interacțiunea cu clienții pentru a oferi suport tehnic și soluții personalizate;
    Documentarea intervențiilor și a soluțiilor găsite.

    Cerințe:

    Studii superioare de specialitate sau experiență relevantă;
    Cunoștințe solide de hardware, software și rețele;
    Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
    Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;
    Excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
    Permis de conducere categoria B.
    Disponibilitate la deplasări in zona Sibiu

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie multinațională de prestigiu;
    Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.
    Training și dezvoltare profesională continuă;
    Mediu de lucru dinamic și provocator;
    Autoturism de serviciu

  • RECRUT'ART

    SERVICE ENGINEER

    RECRUT'ART Sibiu, România Full time

    Suntem în căutarea unui Inginer Service, cu bune cunostinte de mecanică, pentru a se ocupa de mentenanta si interventiile la fata locului pentru instalatiile industriale ale clientului nostru, companie germana. · Pozitia presupune frecvente calatorii internationale (peste 30% din ...

  • Randstad Digital Romania

    Embedded Software Developer

    9 ore în urmă

    Randstad Digital Romania Sibiu, România Full time

    Project overview · We are looking for an Embedded Software Developer (Digital Signal Processing) to join our Randstad Digital Romania team in Sibiu or Bucharest in a challenging new project in the automotive field. In this role, you will be part of the Digital Signal Processing ( ...