gestionar

    Gestionar - Chitila, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Chitila, România

    6 zile în urmă

    Suntem în căutarea unui persoane organizate și eficiente pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Gestionar.

    Locatie: Chitila
    Responsabilități:

    Primirea, verificarea și înregistrarea livrărilor de marfă într-un mediu de lucru în frig;
    Organizarea și supravegherea depozitării produselor într-un mod ordonat și eficient, în condiții de temperatură controlată;
    Gestionarea inventarului, inclusiv actualizarea sistematică a bazelor de date și a registrelor de stocuri, chiar și în medii reci;
    Întocmirea și procesarea documentelor legate de intrările și ieșirile de marfă, asigurându-vă că toate activitățile sunt realizate în conformitate cu standardele și procedurile noastre;
    Colaborarea strânsă cu echipele de achiziții, vânzări și logistică pentru a asigura un flux de lucru eficient și o coordonare adecvată a operațiunilor, chiar și în condiții dificile de mediu;
    Monitorizarea și raportarea nivelurilor de stoc și identificarea necesităților de reumplere sau ajustare a stocurilor, în ciuda provocărilor mediului de lucru rece.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în gestionarea stocurilor și a depozitelor, preferabil în industria comerțului sau producției, inclusiv în medii de lucru reci;
    Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului, cu capacitatea de a prioritiza sarcinile și de a rezolva problemele într-un mediu dinamic și cu temperatură scăzută;
    Cunoștințe solide despre procedurile și tehnologiile de gestionare a stocurilor, inclusiv utilizarea sistemelor informatice specifice, adaptate la condițiile de mediu;
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a comunica clar și eficient, chiar și în condiții dificile de mediu;
    Excelente abilități de colaborare și capacitatea de a lucra în echipă într-un mediu reci.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și în plină creștere, cu o echipă motivată și dedicată;
    Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
    Mediu de lucru stimulant și provocator, cu oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  • NESTE INTERNATIONAL SRL

    LUCRATOR DEPOZIT

    1 săptămână în urmă

    NESTE INTERNATIONAL SRL Chitila, România Full time

    Firma de distributie piese auto si lubrifianti angajeaza pentru depozitul central din sos Chitilei, , Sector 1 Bucuresti · LUCRATOR DEPOZIT - Gestionar - Manipulant marfa · Aptitudini : · disponibilitate pentru efort fizic moderat; · atitudine pozitiva in relatiile de munca; · pe ...

  • INTEGRA NEW SRL Chitila, România Full time

    Cerinte: · -studii superioare de specialitate; · -cunoasterea standardelor de calitate din industria alimentara; · -abilitati de planificare, organizare si coordonare a activitatilor desfasurate; · - persoana dedicata, flexibila; · -experienta intr-un post similar constituie un a ...