LUCRATOR DEPOZIT - Chitila, România - NESTE INTERNATIONAL SRL

    NESTE INTERNATIONAL SRL
    NESTE INTERNATIONAL SRL Chitila, România

    3 ore în urmă

    Firma de distributie piese auto si lubrifianti angajeaza pentru depozitul central din sos Chitilei, , Sector 1 Bucuresti

    LUCRATOR DEPOZIT - Gestionar - Manipulant marfa
    Aptitudini :

    disponibilitate pentru efort fizic moderat;
    atitudine pozitiva in relatiile de munca;
    permis conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculelor reprezinta un avantaj;
    domiciliul stabil in Bucuresti sau Ilfov;

    Responsabilitati :

    receptia produselor de la furnizorii locali;
    pregatirea documentelor in vederea picking-ului;
    plasarea produselor intrate in depozit pe rafturile alocate;
    colectarea produselor de pe raft in vederea pregatirii pentru livrare;
    verificarea corectitudinii colectarii produselor de catre ceilalti colegi;
    participarea la inventare punctuale si generale;
    mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca;

    Beneficii:

    Pachet salarial: lei (3850 lei net+800 lei bonuri de masa)
    Bonus suplimentar in functie de atingerea obiectivelor lunare ale companiei
    Program: Luni-Vineri 08:00 - 16:30