Braşov

    Inginer constructor- Sef santier - Brașov, România - ELECTROPRECIZIA A.G. SRL

    ELECTROPRECIZIA A.G. SRL
    ELECTROPRECIZIA A.G. SRL Brașov, România

    2 zile în urmă

    Angajam Inginer constructor, pentru coordonarea lucrarilor de constructii in cadrul unui proiect.

    Responsabilitati:

    Urmarirea executiei lucrarilor pe santier atat din punct de vedere al calitatii cat si al respectarii termenelor de executie a lucrarilor;
    Planificarea, organizarea, coordonarea si verificarea activitatii de executie in santier;
    Intocmirea necesarului de materiale, urmarirea aprovizionarii la timp conform comenzilor;
    Verificarea calitatii si conformitatii materialelor precum si a serviciilor subcontractantilor, atunci cand este cazul;
    Aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru specifice in domeniul constructiilor;
    Mentinerea legaturii cu beneficiarul si subcontractantii;
    Mentinerea relatiei cu autoritatile (Primarii, Inspectoratul de Stat in Constructii, etc.);

    Cerinte:

    Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
    Experienta relevanta in realizarea de proiecte cu valoare de minim un milion de euro ( constituie un avantaj);
    Abilitati bune de organizare si comunicare;
    Atitudine pozitiva si abilitati de a mobiliza echipa din subordine;
    Permis de conducere - categoria "B";
    Disponibilitate pentru deplasari.

    Va oferimSalariu motivant in functie de propriile performante;
    Tichete cadou de sarbatori;Tichete de masa sau diurna;Siguranta locului de munca;Posibilitate de formare profesionala;

    Descrierea companiei
    SC Electroprecizia A G este parte a grupului de firme localizat pe platforma industrială Electroprecizia din județul Braşov și îşi desfăşoară activitatea în domeniul construcţiilor civile şi industiale, inclusiv în domeniul proiectării, execuţiei și mentenanței instalațiilor electrice de curenți slabi și a instalaţiilor electrice în gama 0,4 kV ÷ 400 kV, a rețelelor și stațiilor electrice de transformare și distribuție din sistemul energetic național.
    Suntem certificați ANRE ca furnizor de Servicii în Rețele Electrice 0,4 kV ÷ 400 kV (LEA și LES) și avem implementat un Sistem Integrat de Management al Calităţii, Mediului, Sănătăţii şi Securităţii Ocupaţionale, care indeplineste cerintele standardelor: ISO 9001: 2015; ISO 14001: 2015 si ISO 45001:, sistem certificat de LRQA Romania .

  • InWorkS

    Sef de santier

    4 zile în urmă

    InWorkS Brașov, România Full time

    Șef de șantier · Compania noastră caută un Șef de șantier dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă aveți abilități de leadership puternice și o vastă experiență în gestionarea proiectelor de construcții, această poziție ar pute ...

  • SOFIMAT SRL BRASOV Brașov, România Full time

    Candidatul IdealCandidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare. · Cerinte · Absolvent al unei facultati cu profil de specialitate in constructii sau instalatii; · Experienta in constructia de cladiri industriale si civile; · M ...

  • S.C. ALSTOM TRANSPORT S.A

    Excavatorist

    S.C. ALSTOM TRANSPORT S.A Brașov, România Full time

    La Alstom, înțelegem rețelele de transport și ceea ce mișcă oamenii. De la trenuri de mare viteză, metrouri, și tramvaie, până la sisteme la cheie, servicii, infrastructură, semnalizare și mobilitate digitală, oferim clienților noștri diverși cel mai larg portofoliu din industrie ...