Braşov

    Sef de santier - Brașov, România - InWorkS

    InWorkS
    InWorkS Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Descriere
    Șef de șantier
    Compania noastră caută un Șef de șantier dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă aveți abilități de leadership puternice și o vastă experiență în gestionarea proiectelor de construcții, această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.
    Responsabilități:

    Supervizarea și coordonarea activităților de construcție de la început până la finalizare
    Asigurarea respectării termenelor, a standardelor de calitate și a măsurilor de siguranță pe șantier
    Comunicarea eficientă cu echipa de construcții, subcontractanții și clienții
    Gestionarea resurselor și a bugetului alocat proiectului
    Identificarea și rezolvarea problemelor care pot apărea pe parcursul proiectului

    Cerințe:

    Studii medii/ universitare
    Experiență anterioară într-o poziție similară în domeniul construcțiilor
    Abilități de comunicare și leadership
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a lua decizii rapide
    Cunoștințe solide despre procesele de construcție și reglementările din domeniu
    Flexibilitate și capacitatea de a rezolva problemele eficient

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra la proiecte de construcții variate și interesante
    Mediu de lucru dinamic și provocator
    Oferim pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare

    *Proiectele sunt in Brasov si imprejurimi. Fara deplasare.
    Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.