Gestionar Depozit
Craiova

    Gestionar depozit - Craiova, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Craiova, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    Descriere
    Descriere post: Gestionar Depozit
    Compania noastră caută un Gestionar Depozit responsabil și organizat pentru a se alătura echipei noastre din depozit. Dacă ești o persoană motivată, cu abilități excelente de gestionare a stocurilor și o atenție deosebită la detalii, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Gestionarea eficientă a intrărilor și ieșirilor de marfă din depozit
    Monitorizarea și actualizarea constantă a stocurilor
    Asigurarea respectării procedurilor de manipulare și depozitare a mărfurilor
    Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura o flux de lucru eficient
    Menținerea curățeniei și a ordinei în depozit

    Cerințe:

    Experiență anterioară în gestionarea stocurilor sau într-un rol similar
    Abilități bune de comunicare și lucru în echipă
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune
    Atenție la detalii și orientare către rezultate
    Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări

    Beneficiile acestei poziții includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial competitiv. Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la buna desfășurare a activităților din depozitul nostru, te încurajăm să aplici pentru postul de Gestionar Depozit.

  • PREMIUM STORE SRL

    PREMIUM STORE SRL Afumați, România Full time

    Candidatul Ideal · Candidatul ideal pentru rolul de Gestionar Depozit este cineva proactiv și orientat către detalii. Experiența anterioară în gestionarea depozitelor și cunoștințele despre utilizarea sistemelor informatice · Fiabilitatea și capacitatea de a lucra într-un mediu d ...

  • Calipso SRL

    gestionar depozit

    Calipso SRL Afumați, România Full time

    Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica de profesionisti? Calipso este o companie cu 100% capital romanesc aflata in topul producatorilor romani de apa imbuteliata si sucuri carbonatate. Infiintata in anul 1991 si activand pe piata de profil din Romania, Calipso functioneaza d ...

  • SC RURIS IMPEX SRL

    Gestionar Receptie

    SC RURIS IMPEX SRL Craiova, România Full time

    Ești în căutarea unei poziții care să-ți ofere oportunitatea de a coordona și monitoriza activitatea de receptie marfă, îndeplinind obiectivele propuse cu profesionalism și precizie? Atunci te invităm să aplici pentru postul nostru vacant de Gestionar Receptie · Responsabilități ...