Craiova

    Gestionar Receptie - Craiova, România - SC RURIS IMPEX SRL

    SC RURIS IMPEX SRL
    SC RURIS IMPEX SRL Craiova, România

    4 zile în urmă

    Ești în căutarea unei poziții care să-ți ofere oportunitatea de a coordona și monitoriza activitatea de receptie marfă, îndeplinind obiectivele propuse cu profesionalism și precizie? Atunci te invităm să aplici pentru postul nostru vacant de Gestionar Receptie

    Responsabilități principale:

    Coordonarea și monitorizarea activității de receptie de marfă pentru a atinge obiectivele stabilite.

    Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfă și operarea în sistem a tuturor mișcărilor de marfă.

    Păstrarea și gestionarea documentelor justificative legate de marfă.

    Efectuarea lunară a inventarului stocului de marfă.

    Supravegherea operațiunilor de încărcare/descărcare a mărfurilor.

    Raportarea imediată a oricărei discrepanțe între stocul fizic și cel scriptic către superiorul ierarhic.

    Furnizarea informațiilor despre stocuri departamentelor firmei.

    Respectarea strictă a legislației de gestionare a stocurilor.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în gestionarea depozitelor de marfă sau domenii similare reprezintă un avantaj.

    Abilități excelente de coordonare și organizare.

    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan.

    Abilități bune de comunicare și lucrul în echipă.

    Beneficii:

    Tichete de masa

    Oportunitati pentru dezvoltare continua

    Avantajul de a lucra intr-o echipa dinamica

    Voucher vacanta

    Prima de Paste

    Prima de Craciun

    Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-un mediu de lucru dinamic și provocator, unde poți contribui la succesul și eficiența operațiunilor noastre

  • Calipso SRL

    gestionar depozit

    2 zile în urmă

    Calipso SRL Afumați, România Full time

    Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica de profesionisti? Calipso este o companie cu 100% capital romanesc aflata in topul producatorilor romani de apa imbuteliata si sucuri carbonatate. Infiintata in anul 1991 si activand pe piata de profil din Romania, Calipso functioneaza d ...