Dragomireşti

    Operator logistica - Dragomirești-Deal, România - Altex Romania SRL

    Altex Romania SRL
    Altex Romania SRL Dragomirești-Deal, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Operator Logistică
    Suntem în căutarea unui Operator Logistică dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și cu abilități bune de comunicare, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Recepționarea, verificarea și gestionarea mărfurilor
    Pregătirea comenzilor și ambalarea acestora pentru livrare
    Menținerea curățeniei și a ordinii în depozit
    Încărcarea și descărcarea mărfurilor folosind echipamente specifice
    Colaborarea cu colegii din echipa de logistică pentru îndeplinirea obiectivelor comune

    Cerințe:

    Experiență anterioară în domeniul logistic este un avantaj
    Abilități bune de organizare și gestionare a timpului
    Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă
    Atenție la detalii și precizie în îndeplinirea sarcinilor
    Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele de lucru într-un mediu dinamic

    Beneficii:

    Tichete de masa in valoare de 40 lei/tichet;
    Bonus de performanta;
    Prime de sarbatori;
    Beneficii medicale;
    Posibilitate 7card;

    Beneficiile de a lucra ca Operator Logistică includ un mediu de lucru dinamic și stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și posibilitatea de a lucra într-o echipă unită și colaborativă.
    Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să îți aduci contribuția la buna desfășurare a operațiunilor logistice, te invităm să aplici la această poziție.

  • FOXexpert- solutii resurse umane Dragomirești-Deal, România Full time

    Angajam: · 1. ECONOMIST CONTABILITATE SI SALARII - locul de desfasurare a activitatii A1 KM, Parcul Logistic CTP (se asigura transport de la metrou Pacii). Program de lucru fix, de luni pana vineri de la 8 la 16. · Salariu motivant +alte beneficii · 2. ECONOMIST FINANCIAR-CONTAB ...

  • SCHRACK TECHNIK S.R.L Bacău, România Full time

    SCHRACK Technik ., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat : · ANGAJEAZA INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI · Pentru: · aparate şi e ...