Manager transport international - Ungheni, România - SC BHS TRANS SRL

    SC BHS TRANS SRL
    SC BHS TRANS SRL Ungheni, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Manager de transport internațional
    BHS Trans SRL, cea mai dinamică companie de logistică din țară caută un nou coleg ambițios pentru funcția manager de transport internațional cu experiență care să se alăture echipei noastre dinamice.
    Dacă vrei să lucrezi ca membru al unei echipe tinere, motivate, atunci avem locul pentru tine

    Responsabilități cheie:

    Elaborarea și punerea în aplicare a strategiilor de optimizare a rutelor de transport internațional și de reducere a costurilor.
    Managementul departamentului internațional (25 persoane), inclusiv personal fizic și intelectual
    Gestionarea operațiunilor zilnice, rezolvarea eficientă a problemelor
    Funcționarea optimă a zonei la nivelul de cost preconizat
    Menținerea contactului strâns cu directorii, oferind servicii complete nevoilor acestora
    Elaborarea si pregatirea ofertelor, in consultare cu departamentele partenere
    Monitorizați și analizați datele de transport pentru a identifica tendințele și oportunitățile de îmbunătățire

    Ce oferim:

    Salariu atractiv și sistem de bonusare motivant
    Mașină de firmă
    Telefon mobil
    Laptop
    Posibilități de dezvoltare continuă
    Posibilități de deplasare în străinătate
    Mediu de lucru, unde sigur te vei simți bine

    Calificări

    Experiență dovedită în domeniul transportului internațional și al logisticiiCunoașterea temeinică a reglementărilor de transport maritim internațional și a procedurilor vamaleAbilități excelente de conducere și de comunicareAbilitatea de a prospera într-un mediu dinamic și în ritm rapid

    Dacă crezi că ți se potrivește, trimite-ne CV cu poză și scrisoare de intenție, cu așteptări salariale pe adresa

  • SC BHS TRANS SRL Ungheni, România Full time

    Job Description: Sofer de rezervă categoria C+E International · Compania noastră caută un Sofer de rezervă categoria C+E International pentru a se alătura echipei noastre din domeniul transporturilor. Candidatul ideal va avea o experiență solidă în conducerea camioanelor de mare ...