Sofer de rezervă categoria C+E International - Ungheni, România - SC BHS TRANS SRL

    SC BHS TRANS SRL
    SC BHS TRANS SRL Ungheni, România

    3 ore în urmă

    Job Description: Sofer de rezervă categoria C+E International
    Compania noastră caută un Sofer de rezervă categoria C+E International pentru a se alătura echipei noastre din domeniul transporturilor. Candidatul ideal va avea o experiență solidă în conducerea camioanelor de mare tonaj și va fi pregătit să facă față provocărilor unei cariere dinamice și pline de oportunități.
    Responsabilități:

    Conducerea camioanelor de mare tonaj pe rute internaționale conform programului stabilit;
    Asigurarea respectării normelor de siguranță rutieră și a legislației în vigoare;
    Comunicarea eficientă cu echipa de dispeceri pentru planificarea traseelor și rezolvarea problemelor apărute pe parcurs;
    Întreținerea și verificarea regulată a vehiculului conform standardelor companiei;
    Participarea la programe de formare și instruire pentru a-ți dezvolta abilitățile și cunoștințele în domeniu.

    Cerințe:

    Permis de conducere categoria C+E în vigoare, atestat profesional pentru transport marfă și card tahograf;
    Experiență anterioară în conducerea camioanelor de mare tonaj pe distanțe lungi;
    Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor;
    Atenție la detalii și respect pentru termenele limită stabilite;
    Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitate pentru deplasări internaționale.

    Beneficiile oferite includ un pachet salarial competitiv, mediu de lucru modern și echipamente de calitate, oportunități de avansare în cadrul companiei și posibilitatea de a călători și de a descoperi noi destinații internaționale.
    Dacă ești o persoană responsabilă, pasionată de domeniul transporturilor și dornică să faci parte dintr-o echipă profesionistă, te invităm să aplici pentru poziția de Sofer de rezervă categoria C+E International și să îți construiești o carieră de succes alături de noi