Braşov

    Lăcătuș mecanic - Brașov, România - InWorkS

    InWorkS
    InWorkS Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Lăcătuș Mecanic
    InWorkS angajează lăcătuș mecanic.

    Competențe & cerințe:

    Cunoștințe de lăcătușerie;
    Cunoștințe folosire scule ( polizor, flex, cheie, ciocan etc.)
    Calificare lăcătuș mecanic

    Principalele responsabilități:

    Realizarea activitatilor de lăcătușerie ( trasare, debitare, îndoire, șlefuire, montaj piese).

    Oferim:

    Salariu competitiv;
    Tichete de masă 30 lei/ zi;
    Prime de sărbători;
    24 zile concediu/ an;
    Abonament medical.

    Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • WORKFORCE GROUP

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    WORKFORCE GROUP Hărman, România Full time

    Workforce recrutează Lăcătuș Mecanic pentru o companie din Hărman ce produce o gamă largă de ațe de cusut și fire textile. · Cerințe: · Experiență pe un post similar · Studii medii în domeniul mecanic, lăcătușerie, electromecanic · Cunoștințe minime de utilizare a calculatorului ...