Locuri de muncă

    Lăcătuș Mecanic - Hărman, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Hărman, România

    4 zile în urmă

    Workforce recrutează Lăcătuș Mecanic pentru o companie din Hărman ce produce o gamă largă de ațe de cusut și fire textile.
    Cerințe:

    Experiență pe un post similar
    Studii medii în domeniul mecanic, lăcătușerie, electromecanic
    Cunoștințe minime de utilizare a calculatorului
    Disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi

    Responsabilități:

    Realizează lucrări de întreținere și reparații specifice, conform cu instrucțiunile tehnice aferente fiecărui sector în care activează;

    Repară și întreține utilaje și echipamente mecanice, precum: mașini și echipamente de producție, motoare, scule pneumatice, sisteme de transport, instalații;

    Folosește scule de mână, scule electrice și instrumente de precizie, de măsură și testare.

    Beneficii:

    Salariu în funcție de experiență
    Tichete de masă (30 lei)
    Spor de noapte
    Bonus individual
    Bonus de performanță
    Prime de sărbători
    Asigurare privată de sănătate
    Zile extra de concediu în funcție de vechimea în firmă
    Transport asigurat din Sânpetru, Prejmer, Dobolii de Jos, Podu Olt, Budila, Lunca Mărcușului, Dobârlău, Lunca Câlnicului, Teliu, Întorsura Buzăului, Barcani, Hălchiu, Bod Colonie