gestionar

    Gestionar - Florești, România - SC ARCOPLAST ANVELOPE SRL

    SC ARCOPLAST ANVELOPE SRL
    SC ARCOPLAST ANVELOPE SRL Florești, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descriere post: Gestionar
    Compania noastră caută un Gestionar responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din depozit. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Manipularea și gestionarea eficientă a mărfurilor din depozit conform standardelor companiei;
    Verificarea stocurilor și actualizarea registrului de intrări/ieșiri;
    Pregătirea comenzilor pentru livrare în timp util;
    Menținerea curățeniei și a ordinei în depozit;
    Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor comune.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în gestionarea mărfurilor sau într-un rol similar reprezintă un avantaj;
    Cunostinte de utilizarea electro-stivuitorului ( permis de stivuitorist)
    Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
    Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant;
    Flexibilitate și disponibilitate ;
    Abilități de comunicare și spirit de echipă.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie cu o cultură organizațională pozitivă și dinamică;
    Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare;
    Oportunități de avansare în cadrul companiei;
    Mediu de lucru plăcut și colegi dedicati.

    Dacă ești o persoană harnică, responsabilă și dornică să te dezvolți profesional într-un mediu stimulant, te invităm să aplici pentru poziția de Gestionar. Așteptăm cu nerăbdare să faci parte din echipa noastră

  • Michelin Romania S.A.

    Gestionar Date de Flux

    2 săptămâni în urmă

    Michelin Romania S.A. Florești, România Full time

    Cerinte: · Studii superioare finalizate cu diploma de licență in Contabilitate si Informatică de gestiune/Cibernetică, statistică si informatică economică/Inginerie economică,etc.; · Cunostinte foarte bune de operare si suport sisteme informatice de gestiune, tip ERP; · Cunostint ...