Braşov

    Operator CNC Abkant - Brașov, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    Dacă aveți experiență în operarea mașinilor CNC Abkant și sunteți pasionat de industria prelucrării metalelor, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dvs.
    Responsabilități:

    Programarea și operarea mașinilor CNC Abkant pentru a produce piese metalice conform specificațiilor
    Verificarea calității pieselor prelucrate și ajustarea setărilor mașinii, după caz
    Întreținerea și curățarea regulată a echipamentului pentru a asigura funcționarea corectă
    Respectarea standardelor de siguranță și a regulilor de lucru stabilite
    Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura fluxul eficient al procesului de fabricație

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC Abkant
    Capacitatea de a citi și interpreta desene tehnice
    Atenție la detalii și abilități bune de rezolvare a problemelor
    Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
    Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în schimburi

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant
    Posibilitatea de a avansa în carieră și de a-ți dezvolta abilitățile tehnice
    Beneficii competitive și pachet salarial atractiv
    Mediu de lucru sigur și respectuos

    Dacă sunteți pasionat de prelucrarea metalelor și aveți experiență în operarea mașinilor CNC Abkant, vă încurajăm să aplicați pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu în industria prelucrării metalelor.

  • ADECCO RESURSE UMANE SRL

    Operator CNC Abkant

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL Brașov, România Full time

    Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de piese auto din judetul Brasov, operator CNC Abkant. · Responsabilități: · Setarea și operarea mașinii CNC în conformitate cu specificațiile tehnice; · Programarea și ajustarea mașinii conf ...