Braşov

    Operator CNC Abkant - Brașov, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de piese auto din judetul Brasov, operator CNC Abkant.

    Responsabilități:

    Setarea și operarea mașinii CNC în conformitate cu specificațiile tehnice;
    Programarea și ajustarea mașinii conform cerințelor de producție;
    Monitorizarea procesului de producție pentru a asigura calitatea și eficiența;
    Efectuarea inspecțiilor de calitate și raportarea oricăror defecțiuni sau probleme;
    Respectarea strictă a normelor de siguranță și a regulilor de lucru.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC, în special a mașinilor Ankant;
    Cunoștințe solide de citire și interpretare a desenelor tehnice;
    Abilități bune de rezolvare a problemelor și atenție la detalii;
    Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
    Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi.

    Beneficii:

    Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență;
    Oportunități de avansare și dezvoltare profesională;
    Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

  • WORKFORCE GROUP

    Operator CNC Abkant

    4 zile în urmă

    WORKFORCE GROUP Brașov, România Full time

    Dacă aveți experiență în operarea mașinilor CNC Abkant și sunteți pasionat de industria prelucrării metalelor, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dvs. · Responsabilități: · Programarea și operarea mașinilor CNC Abkant pentru a produce piese metalice conform specif ...