Braşov

    Mecanic auto - Brașov, România - InWorkS

    InWorkS
    InWorkS Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Mecanic Auto
    RAP Motors - Tesla Approved Body Shop este în cautarea unui mecanic auto pasionat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din service-ul auto. Dacă ai o pasiune pentru mașini și o experiență solidă în domeniu, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine
    Responsabilități principale:

    Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor mecanice ale autovehiculelor
    Efectuarea reparațiilor și întreținerii conform standardelor producătorului
    Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice folosind echipamente specializate
    Consilierea clienților cu privire la întreținerea și reparațiile necesare, cand este cazul

    Cerințe:

    Experiență anterioară în domeniul mecanicii auto
    Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor
    Cunoștințe solide despre sistemele auto și tehnologiile recente
    Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra cu o varietate de autovehicule și tehnologii auto moderne
    Mediu de lucru dinamic și stimulant, alături de o echipă dedicată
    Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
    Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare

    Dacă ești un mecanic auto pasionat, dornic să-ți demonstrezi abilitățile într-un mediu profesional și dinamic, te invităm să aplici pentru acest post

  • TH TRUCKS SRL

    Mecanic auto

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    TH TRUCKS SRL Brașov, România Full time

    Cerinte: · Certificat de calificare in meseria de mecanic auto · Experienta intr-un post similar · Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza · Abilitati de lucru individual si in echipa · Responsabilitati: · Constata defectiunile si stabileste ne ...

  • Sandhar Technologies România

    Tehnician mentenanta industriala

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Sandhar Technologies România Prejmer, România Full time

    Criterii de selecție · Aceste criterii sunt esențiale pentru angajator în procesul de selecție a candidaților. · Peste un an de experiență în Auto / Echipamente, Construcții / Instalații, Personal calificat, Producție, Service / Reparații, Specialiști / Tehnicieni · Candidatul Id ...