Tehnician mentenanta industriala - Prejmer, România - Sandhar Technologies România

    Sandhar Technologies România
    Sandhar Technologies România Prejmer, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Criterii de selecție
    Aceste criterii sunt esențiale pentru angajator în procesul de selecție a candidaților.

    Peste un an de experiență în Auto / Echipamente, Construcții / Instalații, Personal calificat, Producție, Service / Reparații, Specialiști / Tehnicieni

    Candidatul Ideal
    - Cautam persoane cu experienta in domeniul de intretinere si reparatii echipamente industriale;- Cunostinte si experienta in utilizarea sculelor si a dispozitivelor de lucru, a aparatelor de masura si control specifce activitatii; folosirea lor corecta, eficienta si in deplina siguranta;- Studii tehnice de specialitate (electromecanica, mecanica industriala);- Cunostinte minime de electricitate constituie avantaj;- Responsabil, corect, comunicativ si interesat sa isi imbunatateasca cunostintele;- Adaptabil, receptiv, creativ, capabil de a invata si de a dobandi repede cunostinte noi;- Curiozitate, rigoare, implicare, dinamism;
    Descrierea jobului
    Locatia job-ului: Parc Industrial Prejmer, jud. BrasovAsambleaza, dezasambleaza, instaleaza, testeaza și întreține cablajele, echipamentele, aparatele și dispozitivele electrice sau electronice, folosind uneltele potrivite;
    • Efectueaza diagnosticul echipamentelor, sistemelor și componentelor electronice care funcționează defectuos, folosind echipamente de testare și unelte de mână, pentru a localiza cauza defecțiunii și a remedia problema;
    • Diagnosticarea și repararea componentelor și dispozitivelor electrice defecte;
    • Trebuie să urmeze procedurile departamentului și procesele fluxului de lucru;Oferim:- Salariu lunar net:RON, in functie de experienta- Perioada de training si acomodare;- Tichete de masa 40 lei/zi;
    - Prima de 110% din salariu : 30% de Paste, 30% vacanta de vara; 50% Craciun;- Bonus de prezenta;- Oportunitati de dezvoltare profesionala;- Companie in plina dezvoltare.