Reprezentant medical
Iaşi

    Reprezentant medical - Iași, România - Meditrina Pharmaceuticals S.R.L

    Meditrina Pharmaceuticals S.R.L
    Meditrina Pharmaceuticals S.R.L Iași, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descrierea companiei:
    Compania noastra a fost fondata in anul 2007 de un grup de profesionisti cu experienta, devenind in scurt timp un jucator important in domeniul farmaceutic. Incepand cu luna februarie a anului, compania a devenit parte a grupului farmaceutic MEDITRINA, cu o prezenta importanta in Europa Centrala si Sud-Est si reprezentante in Grecia, Cipru, Romania, Bulgaria si Republica Moldova.
    Majoritatea produselor din portofoliul nostru reprezinta prima linie de tratament conform celor mai recente Ghiduri Internationale de protocol terapeutic si se remarca printr-un profil exceptional de siguranta si tolerabilitate.
    Candidatul ideal:

    Experienta in promovarea etica a produselor farmaceutice catre medicii specialisti (dermatologie reprezinta un avantaj)

    Bune abilitati de invatare, comunicare, negociere

    Cunostinte medico-farmaceutice si tehnici avansate de vanzari

    Persoana ambitioasa, proactiva, organizata si orientata catre rezultat

    Experienta in organizarea de simpozioane regionale si mese rotunde in teritoriul alocat

    Cunostinte bune de operare PC (Internet, Microsoft Office)

    RESPONSABILITATI:
    - Promovarea etica a produselor din portofoliul companiei catre medici specialisti - Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si cresterea vanzarilor in zona alocata - Organizarea de mese rotunde, prezentari de grup, simpozioane stiintifice zonale - Participare activa la sustinerea promovarii in cadrul congreselor nationale, conform planului de marketing stabilit. - Monitorizarea si raportarea actiunilor concurentei BENEFICII:
    - Posibilitatea de a lucra intr-o companie farmaceutica etica, cu produse originale, in continua dezvoltare pe piata din Romania - Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung, alaturi de o echipa dinamica, consolidata si cu experienta in domeniul farmaceutic; - Dezvoltare profesionala si personala prin coaching si traininguri specific personalizate;

    In afara salariului net compania ofera:

    Asigurare medicala privata;
    Asigurarea de viata;
    Tichete de masa, prima de Craciun, Pasti, zi de nastere, zile de concediu de odihna suplimentare (in functie de vechime),
    Zi libera de ziua de nastere a angajatului;
    Contributie asiguratorie la Pilonul III de pensii;
    Prima de fidelizare in functie de vechimea in companie;
    Bonus anual de performanta;
    Alte beneficii.

  • MADMARK

    Reprezentant Medical

    MADMARK Iași, România Full time

    Aveti abilitati excelente de comunicare si negociere? · Compania noastră caută un Reprezentant Medical dedicat și pasionat care să se alăture echipei Alchimeia. · Dacă aveți o pregătire solidă în domeniul medical și vă place să interacționați cu oamenii, această poziție ar pute ...

  • DORNA MEDICAL Iași, România Full time

    Cerinte specifice: · - Minim 1 an experienta in promovarea de servicii sau produse medicale direct catre medici (de familie ori specialisti);- Studii superioare, constituie un avantaj daca exista studii cu profil medical (farmacie, bioinginerie, etc);- Permis de conducere cat. B; ...