Iaşi

    Reprezentant Medical Iasi-experienta vizite MEDICI - Iași, România - DORNA MEDICAL

    DORNA MEDICAL
    DORNA MEDICAL Iași, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Cerinte specifice:
    - Minim 1 an experienta in promovarea de servicii sau produse medicale direct catre medici (de familie ori specialisti);- Studii superioare, constituie un avantaj daca exista studii cu profil medical (farmacie, bioinginerie, etc);- Permis de conducere cat. B;- Disponibilitate pentru program flexibil si deplasari in teren (Jud Iasi)
    Competente:
    - Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii, care comunica cu usurinta;- Persoana analitica, cu capacitate de a initia si dezvolta relatii interumane;- Persoana dinamica cu spirit de initiativa;- Dorinta si capacitatea de a invata tehnici si abordari noi

    Responsabilitati:
    - Promovarea serviciilor Dorna Medical catre medici si policlinici;- Cunoasterea serviciilor promovate si informarea medicilor in privinta acestora ori de cate ori va fi necesar;- Identificarea de noi oportunitati de colaborare, dezvoltand astfel portofoliul personal;- Monitorizarea si analiza activitii concurentei; - Intocmirea de rapoarte privind activitatea desfasurata;- Participa la congrese / training-uri / cursuri de specialitate;Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv si competitiv;
    - Bonuri de masa;- Echipa tanara si profesionista

  • Centrul Medical Neolife Iași, România Full time

    Candidatul Ideal · - absolvent studii medii/superioare; - cunostinte bune de operare PC; - cunostinte medii de limba Engleza; - orientare catre pacient si empatie; - excelente abilitati de comunicare (claritate si coerenta in exprimare); - buna atentie distributiva, atentie la de ...

  • Hyllan Pharma Iași, România Full time

    Nota explicativa: Anuntul actual este valabil pentru orasele/ zonele in care avem posturi vacante. Orasele se regasesc in continutul anuntului. In cazul in care locuiti in unul dintre aceste orase si va doriti un job de reprezentant medical/ vanzari, va invitam sa parcurgeti text ...