Reprezentant comercial
Galaţi

    Reprezentant Comercial - Galați, România - SAMI PLASTIC

    SAMI PLASTIC
    SAMI PLASTIC Galați, România

    1 săptămână în urmă

    Companie multinațională de succes specializată în producția de țevi și fitinguri pentru apă, gaz, irigații, dorim să ne mărim echipa și căutăm Reprezentant Comercial.
    Responsabilități:

    respectarea procedurilor de lucru existente la nivelul departamentului si la nivelul societatii,

    menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți din zona arondată,

    monitorizarea pieței de profil

    promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu politica de preț a companiei

    atingerea obiectivelor stabilite și a targetelor

    Cerințe:

    capacitatea de organizare, într-un mod eficient a activității profesionale și a timpului,

    abilități de comunicare și de lucru în echipă,

    atitudine pozitivă, inițiativă, perseverență,

    cunoștințele de utilizare Ms Office ,

    experiența în vânzări pe poziții similare

    entuziasm și determinare, flexibilitate

    seriozitate, determinare, flexibilitate,

    orientarea spre obiective

    permis de conducere categoria B

    Beneficii:

    mediu de lucru profesionist și competitiv,

    training specializat

    perspectivă de evoluție în companie și în carieră,

    pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare,

    suport permanent în activitate

    echipă tânără, cu bune abilități sociale, dornică să primească noi colegi în mijlocul ei

  • Topex Tools Romania SRL

    Reprezentant Comercial

    6 zile în urmă

    Topex Tools Romania SRL Galați, România Full time

    Anuntul contine oferta de angajare pentru 2 zone, astfel: · 1. Piata traditionala, zona sudica a Moldovei si S-E (judetele Vrancea, Galati, Buzau, Braila, Tulcea, Constanta) · 2. Dezvoltare B2B, zona Bucuresti si Ilfov · La aplicare va rugam sa specificati pentru care dintre post ...

  • Vedra International Romania

    Reprezentant Medical Bucuresti, Iasi

    Vedra International Romania Galați, România Full time

    La Vedra International, ne dedicăm asigurării accesului pacienților la cele mai bune produse pentru sănătatea lor. Cu ani de experiență în industria farmaceutică din Bulgaria și o concentrare pe soluții inovatoare, ne străduim să oferim tratamente moderne, eficiente și de calitat ...

  • Tehno World

    Reprezentant zonal de vanzari

    2 săptămâni în urmă

    Tehno World Galați, România Full time

    Compania:. TEHNO WORLD · Departament: Comercial · Adresa: Localitatea Baia, DN 2E Km, zona limitrofă a orașului Falticeni, jud. Suceava · Caută: reprezentant zonal de vânzări · Detalii despre intinderea zonei, profilul clientilor si canalele de vanzare specifice vor fi furnizate ...