Manipulant marfa

    Manipulant marfa - Chiajna, România - INTERBRANDS ORBICO S.R.L.

    INTERBRANDS ORBICO S.R.L.
    INTERBRANDS ORBICO S.R.L. Chiajna, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal

    - studii medii (minimum 8 clase absolvite);
    experienta anterioara in munca de depozit;
    autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);
    atent la detalii;
    abilitati matematice de baza;
    atentie distributiva, corectitudine;
    seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
    fara antecedente penale.

    Descrierea jobului

    Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehicule;
    Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul;
    Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.

  • AGRICOVER

    AGRICOVER Chiajna, România Full time

    Pentru Depozitul nostru din Chiajna - Depozit Central Chiajna, KM 13 - (inputuri agricole: semințe, pesticide) căutăm colegi serioși, muncitori și motivați să se alăture echipei noastre. · Angajăm manipulanți marfă. · Experiență de minim 1 an pe o poziție similarăAutorizare ISCIR ...

  • AGRICOVER

    Stivuitorist - Depozit Central Chiajna, KM 13

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    În cadrul Diviziei de Operațiuni Inputuri Agricole căutăm un Stivuitorist Depozit serios, muncitor și motivat să se alăture echipei noastre.Cerințe: · Experiență de minim 1 an pe o poziție similară · Autorizare ISCIR · Cunoștințe PC · Inițiativă, responsabilitate, integritate, ...