Manipulant marfa

    Manipulant marfa - Chiajna, România - AGRICOVER

    AGRICOVER
    AGRICOVER Chiajna, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Pentru Depozitul nostru din Chiajna - Depozit Central Chiajna, KM 13 - (inputuri agricole: semințe, pesticide) căutăm colegi serioși, muncitori și motivați să se alăture echipei noastre.
    Angajăm manipulanți marfă.
    Experiență de minim 1 an pe o poziție similarăAutorizare ISCIRCunoștinte PCPermis de conducere - Categoria BInițiativă, responsabilitate, integritate, lucru în echipă și organizareAbilități de comunicare

    Descrierea jobului
    Manipulant marfa / depozit Recepționează marfa și pregătește comenzile de livrare conform intrucțiunilor primite din sistemul de gestiune, prin preluare de raft, așezare corespunzatoare pe palet, verificare, confirmare în sistem, etichetare și înfoliere automată.Înregistrează în sistem cu ajutorul scannerului toți pașii pe care îi parcurge în cadrul operațiunilor.Manipulează corespunzator și răspunde de integritatea bunurilor manipulate.Urmărește și se asigură de realizarea indicatorilor individuali de performanță.Respectă normele în vigoare cu privire la siguranța SSM și PSI, curățenia și întreținerea și anunțarea eventualelor defecțiuni.Participă la operațiunile de inventariere.Exploatează corespunzator utilajele din dotare, respecta normele ISCIR, anunță reviziile periodice și orice alte defecțiuni care apar în timpul activității.

  • INTERBRANDS ORBICO S.R.L.

    INTERBRANDS ORBICO S.R.L. Chiajna, România Full time

    Candidatul Ideal · - studii medii (minimum 8 clase absolvite); · experienta anterioara in munca de depozit; · autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj); · atent la detalii; · abilitati matematice de baza; · atentie distributiva, corectitudine; · seriozitate, etica, atit ...

  • AGRICOVER

    Stivuitorist - Depozit Central Chiajna, KM 13

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    AGRICOVER Chiajna, România Full time

    În cadrul Diviziei de Operațiuni Inputuri Agricole căutăm un Stivuitorist Depozit serios, muncitor și motivat să se alăture echipei noastre.Cerințe: · Experiență de minim 1 an pe o poziție similară · Autorizare ISCIR · Cunoștințe PC · Inițiativă, responsabilitate, integritate, ...