Alba Iulia

    Junior Marketing Specialist - Alba Iulia, România - Working4U Exclusive

    Working4U Exclusive
    Working4U Exclusive Alba Iulia, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii din domeniul distributiei si montajului de panouri fotovoltaice si pompe de caldura din Alba-Iulia, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in gestionarea unui magazin online cu produse tehnice pentru rolul de Junior Marketing Specialist.

    Cerinte:

    Studii superioare finalizate;
    Experienta pe un rol similar in cadrul unei companii distribuitoare de produse cu specific tehnic;
    Bune abilitati tehnice si dorinta de invatare;
    Limba Engleza – Nivel Avansat;
    Bune abilitati de operare PC (reprezinta un avantaj experienta de lucru in Shopify si Monday);
    Bune abilitati de comunicare;
    Permis cat. B reprezinta un avantaj;

    Responsabilitati:

    Incarcarea de imagini, descrieri, specificatii si preturi in platforma eCommerce a companiei;
    Asigurarea corectitudinii informatiilor introduse si actualizarea permanenta a ofertelor si stocurilor afisate;
    Raspunderea la solicitarile scrise sau telefonice venite din partea potentialilor clienti;
    Intelegerea nevoii clientilor si transmiterea informatiilor catre departamentul de ofertare;
    Actualizarea permanenta a bazei de date de produse si clienti a companiei;

    Program de lucru:

    On-site, L-V, interval 08:00 – 16:30;

    Pachet de beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Bonus de performanta pentru indeplinirea obiectivelor lunare;
    Cursuri de dezvoltare profesionala asigurate de angajator;
    Oportunitati reale de promovare in cadrul companiei;

  • SC TOBIMAR SRL

    marketing specialist/marketing manager

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    SC TOBIMAR SRL Alba Iulia, România Full time

    Rolul: · Căutăm un Marketing Specialist entuziast și creativ pentru a se alătura echipei noastre. Vei juca un rol esențial în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing digitale și tradiționale pentru a crește brand awareness-ul, a genera leads și a spori vânzările. · ...