Operator call center
Ploieşti

    Operator call center - Ploiești, România - Palet Conect & Consult

    Palet Conect & Consult
    Palet Conect & Consult Ploiești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:
    • realizarea activității de vânzări prin telefon, cu îndeplinirea lunară a obiectivelor de vânzări și încasări;
    • urmărirea plăților și efectuarea programărilor la plată pentru clienții alocați;
    • alocarea și garantarea creditelor comerciale acordate clienților;
    • menținerea unor relații excelente cu clienții existenți și atragerea de noi clienți prin activități de promovare;
    Cerințe:- cunoștințe solide și experiență în vânzări- excelente abilități de comunicare și relaționare interpersonală- abilități de vânzare și negociere- abilitatea de a asculta- persoană ambitioasă, organizată, - capacitatea de a rezolva rapid și corect problemele apărute- capacitatea de a prioritiza sarcinile

    SE LUCREAZA DE LA SEDIU.

  • SYNEVO

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    SYNEVO Ploiești, România Full time

    Suntem în cautarea unui coleg profesionist care sa se alature echipei noastre pe postul de Operator call center.Daca esti o persoana cu bune abilitati de comunicare verbala, dispusa sa asigure o relatie deschisa in permanenta cu fiecare client Synevo, avand ca obiectiv final cres ...

  • Restaurant La Iancu

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    Restaurant La Iancu Otopeni, România Full time

    Poți face parte și tu din echipa noastră: · dacă ai finalizat studii medii – studiile superioare reprezintă un plus; · dacă deții cunoștințe operare PC; · cunoștințele de limba engleza – reprezintă avantaj; capacitatea de a învăța rapid și dorința de dezvoltare; abilități de com ...

  • TREI BRUTARI SA

    Agent vanzari Call Center

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    TREI BRUTARI SA Târgoviște, România Full time

    De peste 10 ani de ani, in Trei Brutari se scriu povesti de succes. Povestile sunt scrise de oameni care se sprijina reciproc in momentele grele, dar stiu sa se si bucure impreuna, de succesele obtinute. · Daca te-ai saturat de deplasari si vrei totusi sa continui sa lucrezi in V ...