Galaţi

    sofer/agent livrator - Galați, România - SC ELFEROM PLUS SRL

    SC ELFEROM PLUS SRL
    SC ELFEROM PLUS SRL Galați, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal:

    Minim studii medii (diploma de bacalaureat)

    Cazier judiciar și rutier fără antecedente penale;

    Experiență pe pozitie similara constituie un avantaj,

    Abilități de comunicare si negocierre, orientate spre nevoile clientilor,,

    Spirit de organizare dezvoltat si orientat spre rezultat, spirit de echipa,

    Personalitate dinamica ,responsabila , capabila de a lucra eficient sub presiune

    Permis conducere categoria B (obligatoriu);

    Descrierea jobului:

    Titularul postului este persoana care efectueaza activitatea de distributie a produselor finite si aprovizionarea cu marfuri si materiale necesare desfasurarii activitatii firmei.

    Raspunde de mentinerea si respectarea graficului de distributie, de intretinerea si exploatarea autovehicolului destinat acestui scop

    Respecta traseul de livrare zilnic la client si preda marfa conform documentelor de livrare;

    Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;

    Se implica in implementarea politicilor comerciale ale companie.

    Ce îți oferim?

    Posibilitati dezvoltare,

    Pachet salarial motivant in functie de perfoemantele obtinute,

    Masina si telefon de serviciu.

    Postul e disponibil pentru orasele Galati, Focsani si Braila ,

  • FAST FIXING SOLUTION SRL

    Sofer livrator

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    FAST FIXING SOLUTION SRL Galați, România Full time

    Descriere post: Sofer livrator · Compania noastra cauta un Sofer livrator dedicat si responsabil pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti place sa lucrezi in domeniul livrarilor, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru ti ...