Galaţi

    Sofer livrator - Galați, România - FAST FIXING SOLUTION SRL

    FAST FIXING SOLUTION SRL
    FAST FIXING SOLUTION SRL Galați, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Descriere post: Sofer livrator
    Compania noastra cauta un Sofer livrator dedicat si responsabil pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti place sa lucrezi in domeniul livrarilor, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati principale:

    Transportarea marfurilor in conditii de siguranta la destinatie
    Verificarea starii marfurilor inainte de livrare
    Interactiunea politicoasa cu clientii in timpul livrarilor
    Pastrarea masinii curata si mentinerea acesteia intr-o stare buna de functionare

    Cerinte:

    Permis de conducere categoria B
    Experienta anterioara in domeniul livrarilor reprezinta un avantaj
    Abilitati bune de comunicare si relationare
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune

    Beneficii:

    Salariu competitiv si bonusuri in functie de performanta
    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant
    Posibilitati de avansare in cadrul companiei
    Traininguri si suport pentru dezvoltarea profesionala

    Daca esti o persoana motivata, cu abilitati excelente de condus si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa profesionista, te invitam sa aplici pentru pozitia de Sofer livrator la compania noastra. Asteptam cu interes sa ne cunoastem si sa discutam mai multe despre cum poti contribui la succesul nostru.

  • SC ELFEROM PLUS SRL

    sofer/agent livrator

    4 zile în urmă

    SC ELFEROM PLUS SRL Galați, România Full time

    Candidatul ideal: · Minim studii medii (diploma de bacalaureat) · Cazier judiciar și rutier fără antecedente penale; · Experiență pe pozitie similara constituie un avantaj, · Abilități de comunicare si negocierre, orientate spre nevoile clientilor,, · Spirit de organizare dezvolt ...