Bucharest

    Broker Credite - București, România - Humangest Group

    Humangest Group
    Humangest Group București, România

    17 ore în urmă

    Humangest Group background
    Recrutam Broker Credite pentru unul dintre clientii nostri, consultant de risc, lider de piata in regiunea CEE/SEE/CIS.
    Responsabilitati:

    Achizitia de clienti corporate noi in vederea realizarii target-ului de venituri nete alocat de angajator ;
    Promovarea si intermedierea produselor de leasing/credit ale finantatorilor cu care colaboreaza angajatorul ;
    Intermedierea operatiunilor de achizitii din cadrul tranzactiilor de leasing/credit, in relatie cu clientii, furnizorii/dealerii ;
    Acordarea de asistenta clientilor la semnarea contractelor de finantare si a documentatiei necesare.

    Cerinte:

    Experienta minim 4 ani in vanzari directe leasing sau de produse bancare;

    Studii superioare in domeniul Economic, Finante-Banci;

    Permis de conducere categoria B;

    Bune ablitati de comunicare si organizare;
    Cunoasterea pachetului Microsoft Office.

    Benefici

    Salariu competitiv;
    Tichete de masa – 25 lei/zi lucrata;
    Asigurare medicala;
    Asigurare de viata;
    Bonus semestrial de performanta;
    Pensie privata dupa 2 ani de vechime in companie;
    Masina de serviciu;
    Contract pe perioada nedeterminata.

  • Marsh

    Global Trade Credit Broker

    5 ore în urmă

    Marsh Bucharest, România OTHER

    Marsh is a leading international insurance broker and risk management consultant. With our depth and scale of talent and resources, intense client focus and breadth of industry and specialty advice, we help clients across all industries and more than 130 countries anticipate, qua ...

  • Allianz Trade București, România Full time

    At Allianz Trade we are committed to support our employees in every step of their professional journey, provide tailor-made development programs and open gateways to international opportunities. We encourage them to take ownership and accountability, and to dare to make a differe ...

  • DIMRI CONSTRUCTION DEVELOPMENT SRL

    Sales Manager

    DIMRI CONSTRUCTION DEVELOPMENT SRL București, România Full time

    Dimri Construction, companie lideră în domeniul dezvoltării imobiliare din Israel, prezenta pe piata din Romania cu proiectul Dimri Residence Prelungirea Ghencea, caută un coleg/a nou/a pentru functia de Sales Project Manager care să se alăture echipei din București, in locatia d ...