Agent vânzări
Cluj-Napoca

    agent vânzări - Cluj-Napoca, România - GA HCS INVEST

    GA HCS INVEST
    GA HCS INVEST Cluj-Napoca, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Descriere
    Agent Vânzări
    Compania noastră caută un Agent Vânzări dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către rezultate și îți place să lucrezi într-un mediu competitiv, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Descrierea jobului

    Prezentarea si promovarea produselor companiei.
    Negocierea termenilor de vanzare, livrare si plata.
    Mentinerea relatiilor cu clientii.

    Beneficii:
    Sansa de a avansa pe baza rezultatelor individuale. Parcursul tau la noi → Incepi pe postul de agent vanzari iar dupa ce realizezi targetul de 5 luni primesti franciza gratuit si un capital de inceput. ► Devii partener al companiei deoarece doar asa ne dezvoltam, prin promovarea agentilor de vanzari.
    De ce? Vrem sa ducem business-ul corect mai departe prin oamenii care deja au dobandit experienta in cadrul companiei.

    Sansa de a lucra intr-o echipa tanara.
    Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 3500 Euro ca si agent , ca si partener la peste Euro , in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
    Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
    Vei benificia de training si suport constant ca sa poti sa iti duci activitatea la cel mai inalt nivel.
    Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;►Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;►Excursii trimestriale in tara si in afara.

    Dacă ești dornic să te alături unei echipe de profesioniști entuziaști și să-ți pui în valoare abilitățile de vânzare, te invităm să aplici pentru poziția de Agent Vânzări. Așteptăm cu interes să aflăm mai multe despre tine și motivul pentru care crezi că ești potrivit pentru acest rol.
    Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani experienta internationala in marketing, management si vanzari.

  • Caroli Foods Group SRL

    Agent Vanzari IKA Cluj

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    Caroli Foods Group SRL Cluj-Napoca, România Full time

    Suntem în căutarea unui agent de vânzări dinamic și motivat pentru a se alătura echipei noastre de vanzari IKA. Dacă aveți o pasiune pentru vânzări și sunteți orientat către rezultate, aceasta este o oportunitate excelentă de a vă dezvolta cariera într-un mediu stimulant și compe ...

  • SC METRIA AMBALAJE SIGURE SRL

    B2B area sales

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    SC METRIA AMBALAJE SIGURE SRL Apahida, România Full time

    Descrierea postului: · Ca reprezentant de vânzări, vei căuta și vizita posibili și actuali clienți în zona alocată. Folosind cunoștințele profesionale dobândite de la noi și abordarea ta tehnică, vei ajuta clienții să rezolve probleme legate de ambalajele industriale.Sarcini:Segm ...

  • SC HENNLICH SRL

    Agent Vânzare Tehnică Industrială Ardeal

    SC HENNLICH SRL Turda, România Full time

    Hennlich Romania, cu sediul in Arad, caută: · Agent Vânzari /Reprezentant Vânzări · (cu domiciliul în Turda sau în împrejurimi și Brașov sau în împrejurimi) · Cerințe: · Tânăr absolvent de liceu sau facultate (de preferat studii de bază comerciale sau tehnice) sau experiență în ...