Cluj-Napoca

    Agent Vanzari IKA Cluj - Cluj-Napoca, România - Caroli Foods Group SRL

    Suntem în căutarea unui agent de vânzări dinamic și motivat pentru a se alătura echipei noastre de vanzari IKA. Dacă aveți o pasiune pentru vânzări și sunteți orientat către rezultate, aceasta este o oportunitate excelentă de a vă dezvolta cariera într-un mediu stimulant și competitiv.
    Activitatea se va desfasura pe judetele Cluj si Mures.
    Responsabilități:

    Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor noastre către clienți
    Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți
    Înțelegerea nevoilor și cerințelor clienților și oferirea de soluții personalizate
    Monitorizarea pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor
    Participarea la evenimente pentru a promova produsele noastre
    Întocmirea rapoartelor de vânzări și urmărirea obiectivelor stabilite

    Cerințe:

    Experiență anterioară în vânzări IKA, preferabil în industria alimentara
    Abilități excelente de comunicare și negociere
    Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu competitiv
    Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan
    Permis de conducere valabil și disponibilitate pentru deplasări în teren
    Studii-minim liceu cu Bacalaureat

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie de renume, lider în industrie
    Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță
    Oferim training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională
    Ambianță de lucru plăcută și dinamică, alături de o echipă entuziastă

    Dacă sunteți o persoană ambițioasă, cu abilități excelente de vânzare și doriți să faceți parte dintr-o echipă de succes, vă invităm să aplicați pentru poziția de Agenț Vânzări IKA Cluj. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem