Piteşti

    Operator roboți industriali - Pitesti, România - D-Career

    D-Career
    D-Career Pitesti, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Pentru fabrica noastră din Pitești căutăm Operator roboți industriali.

    Responsabilități:

    • Utilizarea/ configurarea simplă a mașinilor și instalațiilor în producția de serie pentru producția componente/ grupe de producție;
    • Debitarea cablurilor în vederea confecționării cablajelor electrice auto, realizarea de sertizări, dezizolări cabluri; debitare furtune;
    • Executarea operațiilor conform fișei de lucru și a indicațiilor de lucru, operații care constau în: debitare cabluri electrice, sertizare contactori, sertizări cu elemente individuale de etanșare, dezizolări cabluri;
    • Supravegherea funcționării utilajelor în condiții de eficiență și la parametrii stabiliți;
    • Verifică, la începutul programului, să corespundă materialele de pe mașină cu cele de pe cartea de lucru (KS Info/CPM)
    • Verifică, la începutul programului, să corespundă exemplarele sculelor de sertizat aflate pe mașină cu cele din KS Info/CPM.

    Cerințe:

    • Studii medii (școală profesională/ liceul);
    • Experiența profesională nu este necesară;
    • Capacitate de învățare, comunicare, flexibilitate, lucru în echipă, gândire orientată spre proces.

    Beneficii:

    • Școlarizare inițială;
    • Pachet de beneficii.

    Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Operator roboți industriali.

    Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

  • Farplas & Smart Solutions

    Tehnician mentenanta linie automata vopsitorie

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Farplas & Smart Solutions Mioveni, România Full time

    Tehnician Mentenanță Linie Automată Vopsitorie · Compania noastră caută un Tehnician de Mentenanță specializat în linii automate de vopsitorie pentru a se alătura echipei noastre din fabrică. Dacă ești pasionat de tehnologie, ai abilități excelente de rezolvare a problemelor și e ...