Bucharest

    Area Sales Manager Das Weltauto - București, România - PORSCHE ROMANIA SRL

    PORSCHE ROMANIA SRL
    PORSCHE ROMANIA SRL București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilitatile tale:

    Gestionarea relatiei contractuale cu reteaua de parteneri Das Weltauto; Verificari standard, vizite la dealeri, rapoarte, suport in activitatea DWA;
    Gestionarea activitatilor legate de flota Importatorului: reparatii, aprobari, vanzari;
    Gestionarea subiectelor legate de marca DWA (training, evenimente, conferinte);
    Gestionarea proiectelor noi specifice marcii DWA.

    Cerinte:

    Studii universitare absolvite cu diploma de licenta;
    Experienta de munca de 1-3 ani;
    Experienta in industria auto;
    Cunostinte foarte bune de limba engleza;
    Cunostinte bune de utilizare Microsoft Office (Excel, PowerPoint);
    Permis de conducere valid;
    Abilitati bune de comunicare;
    Spirit de echipa;
    Persoana responsabila si organizata;
    Atitudine orientata catre detalii;
    Abilitati analitice.

    Noi iti oferim:

    Un loc de munca interesant intr-o companie activa, axata pe dezvoltare, pentru care parteneriatele pe termen lung sunt importante;
    Oportunitati de promovare in companie. Tu ești cel care stabilește ritmul in care te vei dezvolta profesional;
    O atmosfera de lucru placuta si o echipa motivata si eficienta;
    Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta.

    SUNA BINE? APLICA ACUM
    Atunci trimite-ne aplicația ta pentru aceasta pozitie. Suntem nerabdatori sa te cunoastem, sa iti descoperim abilitatile, competentele si planurile profesionale.
    Datele tale personale vor fi prelucrate doar in cadrul procesului de recrutare si selecție. In acest sens, poti consulta nota de informare disponibila pe site-ul nostru, la sectiunea Cariere, accesand