Asistent resurse umane - Otopeni, România - Restaurant La Iancu

    Restaurant La Iancu
    Restaurant La Iancu Otopeni, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilități cheie:

    • Asistă și/sau participă la interviuri pentru a identifica candidați și pentru a actualiza baza de date

    • Participă activ la organizarea de evenimente pentru angajați

    • Asistă la operațiunile zilnice ale funcțiilor de resurse umane

    • Actualizează înregistrările angajaților

    • Documentează și pregăteste rapoartele privind activitățile de HR

    • Acordă sprijin în proiectele de resurse umane: reuniuni, instruire, sondaje

    • Rezolvă solicitările angajaților cu privire la regulile și reglementările privind resursele umane

    • Ajută la pregatirea salarizării prin furnizarea de date relevante (pontaje, absențe, bonusuri)

    Cerintele rolului:

    • Experiență dovedită ca asistent de resurse umane, asistent personal sau altă funcție administrativă

    • Cunoașterea pachetului MS Office

    • Cunoașterea de bază a legislației muncii

    • Aptitudini organizatorice excelente

    • Abilități bune de comunicare verbală și scrisă

  • MedCity

    Junior Building Technician

    MedCity Otopeni, România Full time

    Responsabilitati: · Coordonarea activitatii la obiectivele in care se desfasoara lucrari de Facility Management (FM) / service (mentenanta, gestiune operative, administrare) · Asigura buna desfasurare a activitatilor in timpul derularii contractelor de lucrari in cadrul portofoli ...

  • CEMS EPC S.A.

    contabil sef

    CEMS EPC S.A. Otopeni, România Full time

    RESPONSABILITATI: · Sustine obiectivele companiei prin desfasurarea activitatilor de evidenta contabila si de gestiune a patrimoniului societatii; · Coordoneaza activitatea de operare si inregistrare a tuturor tranzactiilor in contabilitatea societatii; · Verificarea inregistrari ...