Responsabil Productie - Tecuci, România - GIRCA SRL

    GIRCA  SRL
    GIRCA SRL Tecuci, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Responsabil Productie - Confectii Textile
    Suntem în căutarea unui Responsabil de Producție în domeniul confecțiilor ideal va fi responsabil de coordonarea și supravegherea procesului de producție, asigurându-se că standardele de calitate sunt respectate și termenele de livrare sunt îndeplinite.
    Responsabilități:

    Supervizarea și coordonarea echipei de producție pentru a asigura o eficiență maximă a procesului de lucru;
    Monitorizarea fluxului de producție și identificarea posibilelor probleme în timp util;
    Asigurarea respectării standardelor de calitate și a regulilor de siguranță în cadrul fabricii;
    Raportarea către conducerea companiei cu privire la performanța echipei și propunerea de îmbunătățiri continue.

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-o poziție similară în industria confecțiilor textile;
    Cunoștințe solide despre procesele de producție și standardele de calitate specifice industriei textile;
    Cunostinte de utilizare ale masinilor de cusut;
    Abilități de leadership, gestionare si organizare ale activitatilor productive si ale personalului angajat;
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient resursele disponibile;
    Flexibilitate și capacitatea de a se adapta la schimbările din cadrul fabricii de producție;
    Cunostinte de limba italiana.

    Dacă sunteți o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să facă parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Responsabil de Producție în domeniul confecțiilor textile. Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv.