Tehnician Reparatii Electrocasnice Mari - București, România - DEPANERO

    DEPANERO
    DEPANERO București, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal
    - Cunostinte privind principiu de functionare a electrocasnicelor (frigidere, combine frigorifice, congelatoare, masini de spalat rufe/ uscatoare, masini de spalat vase, aragazuri, plite, hote, etc). - Inclinatie si indemanare tehnica; - Capacitatea de a lucra in echipa;- Constituie un avantaj experienta in repararea electrocasnicelor.
    Descrierea jobului
    - Diagnosticarea si remedierea defectiunilor aparatelor electrocasnice mari frigidere, combine frigorifice, congelatoare, masini de spalat rufe/ uscatoare, masini de spalat vase, aragazuri, plite, hote, etc) - Gestionarea adecvata a echipamentelor, sculelor si uneltelor. - Evidentierea corecta a pasilor reparatiilor in aplicatia service Depanero. Se pune la dispozitie: masina de serviciu, laptop, telefon, echipament/ustensile necesare pentru repararea produselor.