Oradea

    Lucrător comercial_Oradea - TEDi Retail Shop Romania Srl

    TEDi Retail Shop Romania Srl
    TEDi Retail Shop Romania Srl Oradea, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    Descriere
    Principalele responsabilități:

    Activități de casierie și de vânzări
    Asamblarea și pregătirea produselor pentru vânzare
    Aranjarea produselor pe rafturi
    Răspunderea de rezolvarea problemelor și de satisfacerea cerințelor clientului
    Activități de inlocuire a şefului de magazin, în caz de absență

    Candidatul ideal:

    Studii medii finalizate
    Experiență în domeniul comerțului/vânzărilor, reprezintă un avantaj
    Amabilitate și orientare către clienți
    Abilități de comunicare atât cu echipa cât și cu clienții

    Oferta noastra:

    Pachet salarial atractiv
    Program FULL TIME sau PART TIME
    Program flexibil
    Program fulltime/partime
    Mediu de lucru plăcut, sigur și motivant
    Școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente