Tulcea

    Coordonator depozit Tulcea - Cargus

    Cargus
    Cargus Tulcea, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Job Description: Coordonator Depozit Tulcea
    Compania noastră caută un Coordonator Depozit dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre din Tulcea. Dacă ești o persoană organizată, responsabilă și dornică să coordoneze activitățile din depozit, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Coordonarea echipei din statie.
    Urmarirea KPI pentru atingerea targetelor stabilite.
    Comunicarea procedurilor de lucru catre echipa.
    Mentinerea standardelor operationale.

    Cerințe:

    Abilități de leadership și capacitatea de a lucra eficient în echipă.
    Excelente abilități de organizare și atenție la detalii.
    Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan și de a prioritiza în mod eficient.
    Cunoștințe de operare PC și a sistemelor informatice specifice depozitului.

    Beneficiile acestei poziții includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv. Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția în gestionarea eficientă a depozitului nostru din Tulcea, te încurajăm să aplici pentru acest rol.