Tehnician Electromecanic Intervenții - Mogoșoaia, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company
    Gi Group Staffing Company Mogoșoaia, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Gi Group Staffing Company background
    RECRUTĂM Tehnician Electromecanic Intervenții pentru clientul nostru, companie care furnizează utilaje de construcții și oferă servicii de întreținere a acestora.

    Locatie: Mogoșoaia, Ilfov
    Program de lucru: L-V, 08:00-17:00

    Beneficii:

    Tichete de masă 30 lei/zi lucrată;
    Asigurare de viață;
    Access la Bookster;
    Tichete cadou pentru copii;
    Cursuri de perfecționare;
    Echipament corespunzător asigurat;
    Laptop, telefon, autoturism de serviciu echipat.

    Cerințe:

    Experiență similară 1-2 ani;
    Studii medii tehnice;
    Permis categoria B;
    Engleză – cunoștințe de bază;
    Cunoștințe mecanică, electrică – cerință obligatorie;
    Disponibilitate pentru efort fizic.

    Responsabilități:

    Efectuează vizită de constatare a stării utilajului;
    Efectuează, în locația clientului, activități de reparare, revizie și întreținere a utilajelor și echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic și electric);
    Identifică piesele de schimb necesare intervențiilor și le comandă;
    Realizează puneri în funcțiune și expertizări atât ale utilajelor noi, cât și ale celor second-hand (de ocazie);
    Întocmește documentația și raportările necesare.