Medic pediatru - Ploiești, România - PLASMA CLINIC

    PLASMA CLINIC
    PLASMA CLINIC Ploiești, România

    2 săptămâni în urmă

    Sunteți în căutarea unei oportunități de carieră într-un mediu medical dinamic și stimulant? Clinica noastră Plasma Clinic, situata intr-o zona centrala a orasului Ploiesti,cu aparatura si cabinete cu diferite specialitati , este în căutarea unui medic Pediatru , pasionat de îngrijirea pacienților și de dezvoltarea continuă a abilităților lor profesionale.

    Responsabilități:

    Diagnosticarea și tratamentul pacienților conform standardelor medicale;
    Colaborarea cu echipa medicală pentru asigurarea unei îngrijiri integrate;
    Menținerea documentației medicale conform reglementărilor legale;
    Consilierea pacienților cu privire la starea lor de sănătate și la tratamentele recomandate.

    Cerințe:

    Diplomă de medic ;
    Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții;
    Capacitatea de a lucra eficient în echipă;
    Atenție la detalii și orientare către rezultate.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-un mediu medical de înaltă calitate;
    Participarea la programe de training și conferințe medicale;
    Echipă medicală dedicată și sprijin reciproc în activitatea zilnică;
    Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

    Program de lucru flexibil