operator relatii cu clientii depozit - București, România - motopoint

    motopoint
    motopoint București, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Job cu prezenta zilnica la birou
    Cautam coleg/a pentru ajutor in preluarea unui numar mare de solicitari din partea clientilor atat pe telefon cat si pe email.
    Candidatul Ideal :

    Experiență relevantă în domeniu in special pe partea de relatii cu clientii in contact direct la telefon si email.
    Experienta in domeniul auto moto constituie un avantaj
    Capacitatea de a coopera cu echipa;
    Atitudinea proactivă este esențială;
    Capacitatea de a opera într-un mediu dinamic, multi-tasking;
    Limba engleză cel puțin la nivel entry-intermediar;

    Descrierea jobului

    Preluarea solicitarilor clientilor si rezolvarea lor
    Comunicarea telefonic si pe email cu clientii
    Cunoasterea produselor si abilitatea de a face recomandari in functie de nevoile clientului
    Plasarea comenzilor pentru clienti cand este cazul
    Pregatire note de comanda si AWB pentru expediere
    Ofera asistenta pe partea logistica la nevoie (pregatire si impachetare colete)

    Beneficii:

    Salariu atractiv;
    Bonus de performata;
    Program de lucru: 1 schimb luni-vineri
    Decontare abonament transport in comun

    Descrierea companiei
    Suntem o companie multinațională care se ocupă cu furnizarea de piese de motociclete și accesorii cu o echipă tânără și ambițioasă în căutarea unui nou coleg care să ne ajute în depozitul nostru din Sos Dudesti Pantelimon.