Locuri de muncă

    Reglor utilaje - Cristian, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Cristian, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Workforce recrutează reglor utilaje pentru două companii partenere din Brașov, respectiv Cristian.
    Cerințele postului:

    Studii medii/ vocaționale/ curs de specialitate/ Tehnician Mașini Unelte;
    Experiența minim 1 an pe o pozitie similara;
    Cunostinte interpretare desen tehnic / documentatie de executie;
    Cunostinte sistem Fanuc si corectii in program CNC;
    Autorizație ISCIR – pod rulant;
    Cunostiinte despre instalatiile auxiliare ale masinii de injectat;
    Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi.

    Responsabilitati:

    Schimbarea matritelor;
    Efectuarea a mici reglaje/ajustări ale programelor;
    Interventia asupra programului de injectare;
    Modificarea de parametrii cu scopul reducerii/evitării rebuturilor.
    Asigura functionarea continua in parametri optimi a utilajelor CNC/RTM din cadrul sectiei Prelucrari Mecanice;
    Programeaza utilajele de prelucrari mecanice in sistem Fanuc, Heidenhain, Sinumerik, Kuka

    Beneficii:

    Salariu negociabil;
    Tichete de masălei net;
    Oferta salariala: depinde de post;
    Bonus lunar productie;
    Bonus trimestrial productie;
    Spor de noapte 25%;
    Ore suplimentare platite 200 %;
    Tichete cadou Craciun – Pasti – Vacanta;
    Spor de fidelitate – 2% in fiecare an;
    Abonament medical;
    Cantina subventionata;
    Acces la programe sportive;
    Transport asigurat sau decontat;

  • WORKFORCE GROUP

    Operator productie

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    WORKFORCE GROUP Cristian, România Full time

    Cautam o persoana pentru postul de reglor la o companie din Cristian. Compania este deschisa sa formeze pentru acest post persoane ce sunt dispuse sa invete. · Cerințele postului: · Studii medii/ vocaționale/ curs de specialitate · Experienta ca operator CNC sau operator producti ...

    Inginer proces

    Găsit în: beBee S2 RO - 20 ore în urmă

    Căutăm un Inginer Proces pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei din departamentul de producție. Dacă ești o persoană creativă, orientată către rezultate și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine. · Cerințe: · S ...