Cluj-Napoca

    Supervisor Merchandising - Cluj-Napoca, România - Mercury360 Communications SRL

    Mercury360 Communications SRL
    Mercury360 Communications SRL Cluj-Napoca, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal

    ai experienta in domeniu de minim 6 luni in merchandising/vanzari/ in store activations;
    ai minim liceul absolvit / studii superioare reprezinta un avantaj;
    esti o persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
    ai excelente abilitati de comunicare si negociere;
    ai abilitati coordonare echipa;
    ai abilitati tehnice;
    ai cunostinte de excel nivel mediu;
    ai permis de conducere - categoria B (obligatoriu);
    iti doresti sa te dezvolti profesional.

    Descrierea jobului

    Implementarea tuturor proiectelor de merchandising, audit, implementare POSM (inclusiv solutii digitale), consultanta In-Store in regiunea alocata;
    Implementarea proiecte de montaje POSM, proiecte de audit/monitorizare piata retail;
    Recrutarea de merchandiseri;
    Coordonarea activitatilor de merchandising in locatiile alocate - organizare echipelor, asigura executia calitativa (umplere rafturi, aranjare marfa raft, implementare planograma, verificare preturi, out-of-stock-uri, implementare materiale promotionale etc.)
    Stabilirea si mentinerea relatiilor de parteneriat cu personalul cheie din magazinele alocate si cu reprezentantii locali ai clientilor;
    Vizitarea tuturor locatiilor conform planificarii sefului ierarhic;
    Asigurarea raportarii calitativa si cantitativa a informatiilor colectate din magazine;
    Respectarea procedurilor de lucru comunicate.

    Noi iti oferim:

    autoturism de serviciu;
    telefon si tableta;
    pachet salarial potrivit vremurilor pe care le traim (salariu net + tichete de masa + combustibil + bonus pentru indeplinire obiective) ;
    program de lucru de 8 h/zi; 5 zile/saptamana;
    stabilitate;
    avansare in functie de performante;
    mediu de lucru profesionist;
    contract de munca.

    La noi gasesti locul potrivit pentru a evolua
    Daca vrei sa ne cunosti, asteptam cu drag CV-ul tau