Responsabil administrativ imobiliar - București, România - TEDi Retail Shop Romania Srl

    TEDi Retail Shop Romania Srl
    TEDi Retail Shop Romania Srl București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Principalele responsabilități:

    Sarcini administrative generale;
    Redactarea si gestionarea noilor contracte de închiriere;
    Procesarea ofertelor de închiriere;
    Administrare portofoliu contracte inchiriere;
    Actualizarea bazei de date "Real Estate Management Software";
    Suport colegilor din teren (care lucrează mobil);
    Analiză de piață pentru identificarea furnizorilor optimi;
    Contractarea partenerilor externi/ furnizorilor;
    Comunicarea/ Corespondență scrisă cu partenerii externi și/sau autorități;

    Candidatul ideal:

    Cunoasterea limbii germane la nivel avansat;
    Experiența anterioara in domeniul administrării portofoliilor imobiliare;
    Foarte bune competențe de comunicare, atât în scris, cât și verbal;
    Foarte bune cunoștințe MS Office;
    Mod de lucru independent și responsabil;
    Flexibilitate și abilitatea de a lucra în echipă;
    Experienta in domeniul juridic imobiliar constituie un avantaj ;

    Oferta noastră:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masă;
    Program flexibil;
    Mediu de lucru plăcut sigur și motivant;
    Școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente;

    Ca și companie în plină expansiune, vă asigurăm un job stabil și posibilități de dezvoltare. Activitatea in cadrul echipei de expansiune este dinamica si plină de oportunități de crestere. Vă asigurăm un sistem de salarizare atractiv.