Recruitment Consultant - București, România - TODAY WORKFORCE

    TODAY WORKFORCE
    TODAY WORKFORCE București, România

    2 săptămâni în urmă

    Ești pasionat de recrutare? Alătură-te echipei Today Workforce

    Cauți o oportunitate de a te dezvolta profesional într-un mediu dinamic și antreprenorial?

    Today Workforce, companie de consultanță în resurse umane, caută pentru echipa interna un consultant talentat în recrutare.

    Ce ne dorim:

    * Minimum 2 ani de experiență în recrutare
    * Cunoștințe solide de utilizare a platformelor de recrutare precum LinkedIn, dar și a tool-urilor autohtone
    * Abilități excelente de comunicare și negociere
    * Atitudine proactivă și orientare către rezultate
    * Capacitatea de a construi relații de durată cu clienții și candidații

    Ce oferim:

    * Oportunitatea de a contribui la creșterea unei companii dinamice și inovatoare
    * Un mediu de lucru prietenos și colaborativ
    * Salariu competitiv și pachet de beneficii
    * Posibilitatea de a dezvolta și implementa strategii de recrutare eficiente
    * Training continuu și oportunități de avansare

    Responsabilități:

    * Recrutarea de candidați pentru pozițiile obținute de la clienți
    * Dezvoltarea și implementarea strategiilor de sourcing
    * Contact direct cu clienții și candidații
    * Creșterea portofoliului de clienți prin recomandări și contactări proactive
    * Respectarea procedurilor interne și a standardelor de calitate

    Daca ești un consultant pasionat de domeniul resurselor umane, dornic de a face diferența, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa

    Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem