Operator îmbuteliere - Chitila, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company
    Gi Group Staffing Company Chitila, România

    5 zile în urmă

    Gi Group Staffing Company background
    RECRUTĂM Operator îmbuteliere pentru partenerul nostru, o companie producătoare de gaze și furnizor de tehnologii, servicii și gaze pentru diverse industrii.

    Beneficii:

    Tichete de masă;
    Asigurare de viață;
    Asigurare medicală;
    Abonament medical;
    Decontare transport.

    Cerințe:

    Experiență similară de preferat;
    Cel puțin studii medii tehnice – diplomă de BAC;
    Cunoștințe tehnice – mecanică, electrică.

    Responsabilități:

    Sortarea buteliilor și a bateriilor goale și pregătirea pentru umplere, și pregătirea lor pentru livrare;
    Separarea buteliilor/bateriilor defecte și a celor ce trebuie verificate și transportul acestora în zona de depozitare;
    Transportul cilindrilor, bateriilor și a altor materiale în interiorul fabricii, cu ajutorul transpaletei;
    Cântărirea corectă a buteliilor/bateriilor de CO2 plini și goi;
    Se asigură de existența în bune condiții tehnice a garniturilor de cauciuc tip O-ring la racordurile de îmbuteliere, schimbându-le pe cele defecte cu unele noi;
    Răspunde de verificarea etanseități ventilelor și fixării capacelor cilindrilor;
    Deservește instalația de îmbuteliere a gazelor tehnice și aparatura auxiliară a acesteia;
    Execută lucrările de mentenanță ale instalației.