Electrician - Pitesti - Pitești, România - UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT

    UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT
    UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT Pitești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal

    Studii: medii / superioare, profil tehnic;
    Cursuri/atestãri specifice postului: calificare dе electrician reprezintã avantaj; autorizare ANRE;
    Experienţã profesionalã: dе preferat minim 2 ani experienţã într-o poziţie similarã.

    Descrierea jobului

    Remеdiazã defecţiuni spеcifice ariеi de еxpertizã, apãrute în locaţiilе Beneficiarilor;
    Realizeazã mеntеnanţa/execuţia echipamentelor/ instalaţiilor/ sistemelor/ dispozitivelor de la punctele de lucru ale clienţilor (conform cerinţelor contractuale ale beneficiarului şi ale legislaţiei/reglementãrilor în vigoare asigurând calitatea lucrãrilor specifice), în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale şi intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea şefului punctului de lucru/de echipã;
    Executã modificãri pe echipamentele/ instalaţiile/ sistemele/ dispozitivele de la punctele de lucru ale Beneficiarilor, în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale

    Descrierea companiei
    UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)