Cluj-Napoca

    Brand Ambasador - Cluj-Napoca, România - Vanilla Studio

    Vanilla Studio
    Vanilla Studio Cluj-Napoca, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Alătură-te echipei Vanilla Studio ca Brand Ambasador
    Este important pentru noi ca tu să fii la locul potrivit: te rugăm să dedici câteva minute pentru a citi cu atenție anunțul și a evalua dacă acest rol îți reflectă pasiunile și abilitățile.
    Vanilla Studio este unul dintre cele mai importante studiouri în industria divertismentului pentru adulți, și tu poți fi în prima linie a acestei industrii Căutăm o persoană carismatică, plină de energie și cu o viziune pozitivă, care să ne reprezinte ca Brand Ambasador. Dacă ești o persoană care adoră să interacționeze cu oamenii, să promoveze valori pozitive și să contribuie la crearea unei imagini curate și respectabile în industrie, ești candidatul ideal pentru noi
    Ce trebuie să știi:

    Poziția este deschisă doar pentru persoane de sex feminin, reflectând spiritul și valorile Vanilla Studio

    Se lucreaza doar la sediul nostru, alături de o echipă fantastică

    Responsabilitățile tale includ:

    Comunicare în mediul online: Vei fi vocea noastră pe rețelele sociale, creând conținut care rezonază cu audiența noastră și atrage noi talente spre studioul nostru.

    Reprezentare la evenimente: Vei participa la evenimente și expoziții, unde vei avea ocazia să înveți și să stabilești conexiuni valoroase pentru studio.

    Colaborare eficientă: Vei lucra îndeaproape cu echipa noastră pentru a asigura că valorile și filosofia noastră sunt comunicate clar și eficient, atât intern cât și extern.

    Promovare creativă: Vei contribui la strategiile noastre de marketing, ajutând la creșterea vizibilității Vanilla Studio prin campanii inovatoare și captivante.

    Ce căutăm în tine:

    Abilități de comunicare excepționale și un talent nativ pentru prezentare.

    O personalitate magnetică, cu încredere în sine și o capacitate de a te conecta cu o gamă variată de oameni.

    Un angajament ferm pentru integritate și respectarea confidențialității.

    O familiaritate cu lumea digitală, în special cu platformele de socializare.

    Experiența în industria divertismentului pentru adulți sau în domenii conexe este un plus.

    Ce îți oferim:

    Șansa de a fi parte dintr-o echipă pionieră, care își propune să schimbe fața industriei divertismentului pentru adulți.

    Un pachet salarial competitiv, completat de beneficii atractive.

    Programe de formare și dezvoltare continuă, concepute să te susțină în evoluția ta ca Brand Ambasador.

    Flexibilitate și autonomie în gestionarea programului tău, pentru a se potrivi stilului tău de viață.

    Fii liderul schimbării cu noi la Vanilla Studio
    Suntem entuziasmați să te cunoaștem și să aflăm cum poți contribui la misiunea noastră. Aplică acum pentru rolul de Brand Ambasador