Bucharest

    Șef de magazin_Militari - București, România - TEDi Retail Shop Romania Srl

    TEDi Retail Shop Romania Srl
    TEDi Retail Shop Romania Srl București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Descriere
    Principalele responsabilități:

    Asigurarea implementării în mod corespunzător a principiilor de vânzare în magazin
    Responsabilitatea privind cifra de afaceri/ vânzările;
    Gestionarea inventarului
    Activități de casierie și de vânzări
    Planificarea activităților prestate de salariați și managementul echipei
    Recepția mărfurilor și pregătirea acestora pentru vânzare
    Preluarea și gestionarea solicitărilor și eventualelor reclamații ale clienților
    Participarea la procesele de recrutare, formare și retenție a angajaților

    Candidatul ideal:

    Studii superioare finalizate
    Experiență în domeniu comerțului/vânzărilor
    Abilități de comunicare
    Nivel ridicat de implicare și disponibilitatea de a învața
    Flexibilitate, loialitate și rezistența la stres

    Oferta noastră:

    Pachet salarial atractiv
    Program flexibil
    Mediu de lucru plăcut sigur și motivant
    Școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente
    Tichete de masa

    Veți avea parte de o școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente. Ca și companie în plină expansiune, vă asigurăm un job stabil și posibilități de dezvoltare. La noi veți avea parte de o activitate dinamică. Vă asigurăm un sistem de salarizare atractiv.