Cluj-Napoca

    Electrician Producție - Cluj-Napoca, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company
    Gi Group Staffing Company Cluj-Napoca, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Gi Group Staffing Company background
    RECRUTĂM Electrician Producție pentru clientul nostru, un jucător de top în sectorul de încălzire și aer condiționat în Europa.
    Locație: Cluj
    Program de lucru: Luni – Vineri/3 schimburi 06:00–14:00/14:00–22:00/22:00-06:00

    Cerințe:

    Cunoștințe de interpretare a desenelor tehnice;
    Minim un an experiență în domeniu;
    Studii profesionale/Studii medii- Calificări Electrician.

    Responsabilități:

    Mentenanța, întreținerea și repararea utilajele prezente în fabrică.

    Beneficii:

    Tichete de masă – 40 lei/zi lucrată;
    Ore suplimentare plătite;
    Primă lunară/anuală;
    Premiu de eficiență;
    Transport asigurat;
    Concediu 25 zile;
    Primă cadou de Paște și Crăciun.