Dragomireşti

    Tehnician electrocasnice mici - Dragomirești-Deal, România - Altex Romania SRL

    Altex Romania SRL
    Altex Romania SRL Dragomirești-Deal, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:
    Preia produsele în service în vederea diagnosticării acestora;
    Evaluează produsele și stabilește dacă defectele sunt sau nu acoperite de garanție;
    Efectuează reparații simple în vederea soluționării rapide a clienților;
    Gestionează produsele clienților, sculele și piesele din dotare;
    Mentinerea curateniei la locul de munca si la sfarsitul programului, zilnic.

    Cerinte:
    Cunoștiințe tehnice și dornic să învețe lucruri noi;
    Studii medii;
    Abil în comunicarea cu clienții și orientat către rezolvarea problemelor;
    Meticulos și orientat către client;

    Beneficii:
    Un mediu de lucru competitiv;
    Tichete de masa 40 lei/tichet;
    Prime de sarbatori;
    Beneficii medicale private;
    Decont transport;